درباره ما

موسسه حقوقی وكیلا

موسسه حقوقی وكیلا به شماره ثبت و شناسه ملی پس از بررسی نظام های حقوقی در کشورهای پیشرفته و الگو گرفتن از موسسات حقوقی معتبر دنیا Law firm و با مشارکت و همفکری گروهی متخصص و صاحب نام و کارآزموده دادگستری و با بهره مندی از دست آوردهای نوین دانش مدیریت و بررسی نمونه های موجود در کشورهای توسعه یافته « با شعار صداقت» ؛ مدیریت هوشمند  مشاوره ها و پیگیری پرونده های شما را تضمین می کند.

موسسه حقوقی وكیلا در کلیه حوزه های معرفی شده از تجربه و رزومه قابل توجهی برخوردار است و در تمامی زمینه های فعالیت خود؛ دارای سازمان های تخصصی و دستورالعمل ها و شیوه نامه های حرفه ای میباشد که خود با اعتقاد و عمل به چهارچوب های ( صداقت و استفاده از كادر مجرب و حركت شانه به شانه با موكلين ) و پس از بررسی و مطالعه دقیق علمی و عملی بهترین راه حل قضایی و انتظامی و اجرایی را تدوین و مورد بهره برداری قرار میدهد.
اين موسسه در حوزه هاي ثبت اختراعات، دعاوي و داوري مربوط به ارتباط پيمانكار و كارفرما و انجام امور وكالت در كشورهاي تركيه،باكو،عراق و اربيل خدمات خود را با وكلاي بين المللي انجام مي دهد.

خدمات ما

ثبت-اختراع

حق ثبت اختراع (پتنت)، روش محافظت از اختراع یا ابداعی جدید است. از پتنت برای تثبیت حفاظت از محصول یا ایده تولیدی مخترعین استفاده می شود. این واژه بهترین معادل برای اعطای حق مالکیت به مخترع است. حق اعطاشده به مخترع، دیگران را از ساخت، تولید، فروش، عرضه و یا واردات محصول بدون گرفتن مجوز از مخترع و یا صاحب پتنت، محروم می نماید. حق ثبت اختراع (پتنت) از اهمیت بالایی در میان کشورهای توسعه یافته و پیشرفته برخوردار است و خوشبختانه در کشور ما نیز بیش از پیش به آن توجه می شود.
شرکت‌های دانش بنیان و تولید کننده فناوری در صورت اطمینان از حقوق مالکیت فکری خود به راحتی می توانند محصولات خود را به سراسر دنیا ارائه نمایند. با توجه به تعاملات روزافزون دنیا در زمینه فناوری، موضوع مالکیت فکری از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل سازمان های حمایت از مالکیت فکری در سراسر دنیا تاسیس و توسعه یافته اند.

• مشاوره حقوقی آنلاین

• مشاوره حقوقی خانواده

• مشاوره حقوقی املاک و مستغلات

• مشاوره امور کیفری

• مشاوره حقوقی قراردادها

• مشاوره حقوقی ثبت احوال

• مشاوره حقوقی تجاری

• مشاوره حقوقی وصول مطالبات

• مشاوره حقوقی امور اداری و دولتی

• مشاوره حقوقی امور دارایی و مالیاتی

• مشاوره حقوقی امور انحصار وراثت

• مشاوره حقوقي ثبت شركت در تركيه

• مشاوره حقوقي خريد منزل در تركيه

مشاوره-حقوقی
وکالت-در-دیوان--عدالت-اداری

رسیدگی به شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورین، واحدها یا آئین نامه های دولتی و احقاق حقوق آنها.

سرمایه گذاری ، ثبت شركت ، ثبت برند و خدمات حسابداري

ثبت-شرکت-در-ترکیه
اقامت-در-ترکیه

اقامت تحصیلی ، اقامت کاری ، اقامت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری ، اقامت توریسی ، اقامت از طریق ثبت نام کالج زبان ، اقامت از طریق خرید ملک

در هنگام خرید ملک به این نکته توجه داشته باشید كه حضور يك وكيل تضمين امنيت قراردادي شما است.

خدمات-داوری

امروزه با توجه به حجم عظیم پرونده ­های قضایی و اطاله دارسی در دادگاه ­ها، نهاد خصوصی قضاوت یا همان “داوری” به عنوان مرجعی صالح در حل و فصل اختلافات و صدور آراء قطعی قابل اجرا، مورد استقبال قرار گرفته ­است.

حضور در مناظرات فنی بین مشاوران ، پیمانکاران وکارفرمایان تنظیم قراردادها

مشاوره-امور-پیمان-ها

اعضای حرفه ای تیم ما

وکلای ما

mr-salarian-2

مسعود سالاريان

وكيل پايه يک دادگستری

ایران

Av

خانم ازدمیر

وكيل دادگستری

استانبول

Av.Dr2

دکتر ازدمیر

وكيل دادگستری

استانبول

Mr. Vahid

آقای وحید

مشاور اقامت و امور اداری

استانبول

Sasani2

خانم ساسانی

وكيل دادگستری

ازمیر

Ms.-Guljan

خانم گولجان

مشاور املاک

استانبول

habibi

دکتر حبیبی درگاه

وکیل پایه یک

تهران

خانم-زمانی

خانم زمانی

وكيل دادگستری

دوبی