شمار زیادی از ایرانیان به دلیل سرمایه گذاری و گرفتن اقامت کشور ترکیه بنا به دلایل زیادی از جمله نزدیکی به ایران، ثبات اقتصادی ترکیه، نرخ رشد منطقی ملک، اقتصاد پایدار و خیلی از مسائل دیگر علاقمند به خرید ملک در ترکیه هستند.

” شما میتوانید با خرید و یا اجاره ملک در ترکیه اقامت این کشور را دریافت کنید. همین نکته بستری را برای سوء استفاده سود جویان فراهم آورده است تا با وعده‌های دروغین سرمایه افراد را به تاراج ببرند. در هنگام خرید ملک به این نکته توجه داشته باشید كه حضور يك وكيل تضمين امنيت قراردادي شما است.

 اجاره ملک در ترکیه هم به منظور اقامت توریستی و هم برای اقامت طولانی مدت امکان پذیر است. باید دقت داشته باشید املاکی که اجاره میکنید حتماٌ مجوز برای اجاره داده شدن را داشته باشند.املاکی که برای اجاره کوتاه مدت اجاره میروند حتماٌ باید مجوز ویژه اجاره برای توریست ها را داشته باشند و در مورد اجاره سالیانه نیز ، حتما نیاز به کسب اجاره نامه معتبر و محضری است .

اجاره آپارتمان در ترکیه به صورت چند روزه، یک ماهه، سه ماهه ویکساله امکان پذیر است فقط باید دقت داشته باشید که اجاره ملک زیر یکسال مشمول اقامت ترکیه نمی شود و فقط با ویزای سه ماهه ثبت شده در پاسپورت امکان ورود و خروج خواهید داشت.

در صورت سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه اين موسسه مي تواند خدمات حقوقي از شروع تا اخذ اقامت و افتتاح حساب بانكي را براي شما انجام دهد.

 

موسسه وكيلا با داشتن دفتر استانبول آماده ارائه خدمات مشاوره برای خرید و اجاره ملک در ترکیه به متقاضیان می باشد.